Başvuru için bir yükseköğretim diplomasına, iyi seviyede ingilizce veya almanca yeterliliğine, iş tecrübesine sahip olunması gerekiyor.

Diploması olmayan meslek sahipleri de vizeye başvurmadan mesleki belgelerinin almanyada denkliğini yaptırmaları ve en az B2 seviye almanca sertifika sahibi olmaları suretiyle iş arama vizesi alabilecektir.

İşçi alımı sürecine hazırlanmak için bir an önce şartları tam olarak öğrenip Alman hükümetinin işçi adaylarından talep ettiği yeterlilikleri yerine getirmeniz gerekiyor. Sizler için hazırladığımız başvuru / hazırlık planı sizi bu sürece adım adım hazırlayacaktır. Dosyanızı hazırlamanız ortalama 2-3 ay sürecektir. Vakit kaybetmeden kaydolup hazırlıklarınızı tamamlamanız iyi olacaktır. Almanya tüm dünyadan işgücü alacağı için belirli bir sayıdan sonra yasa kapsamında işçi alımını durduracaktır.

Uzman ekibimiz  yüzlerce e-postaya cevap vermekte zorlanmaktadır. Bu nedenle web sitemizdeki bilgileri inceleyebilir veya hızlı bilgi alabilmeniz için ücretli uzmana sor bölümünden randevu alabilirsiniz. Sorularınızı mail ile ilettikten sonra uzmanımız 24 saat içerisinde mailinizi cevaplar ve size iletişim numarası göndererek 50 dk’lık telefon görüşmesi de yapar.

İlgili linkteki yönergeleri iyi okuyup buna göre bizimle iletişime geçin lütfen

 

Nitelikleri (web sitemizde açıklandığı şekilde) başvuruya uygun olmayan adaylarıın e-postalarına cevap verilmemektedir. Niteliklerinizin uygun olduğunu düşünüyorsanız ve yükseköğretim diplomasına sahipseniz bize e-mail ile cv ve niteliklerinizi yollayabilirsiniz. Bu durumda bize aşağıda yer alan e-posta adresimize mail atarak ulaşabilir ve cevap alabilirsiniz. Size yolladığımız e-postalar bazen sizin mail kutunuzun gereksiz – spam bölümüne düşmektedir. Lütfen bu alanları da kontrol ediniz.

Ön Kayıt Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.