Sözleşme

İstantbul Danışmanlık gerekli prosedürler doğrultusunda yapılması gereken başvuruların şartlarını Türkiye’de olan kişi ve/veya adayların en iyi ve en doğru şekilde başvuruya hazırlanmaları için danışmanlık hizmeti vermektedir. İş ve kariyer danışmanlığı alanında uzman bir ekiple faaliyetlerini yürütmektedir. 
İstantbul Danışmanlık bir vize merkezi değildir ve vize danışmanlığı hizmeti vermediği gibi Almanya’ya gidebilme ve iş bulabilme garantisi de vermez. Bu garantiler tamamen Alman hükümetinin inisiyatifinde ve yetkisindedir.
Alınan tüm hizmetler dijital ortamda gerçekleştiği ve alındıktan sonra hemen kopyalanabilir olduğu için kesinlikle geri iadesi yoktur. Bu husus özellikle aday ile görüşülmüş ve bu doğrultuda aday hizmeti / dijital ürünleri ve bilgi e-postalarını almaya karar vermiştir.
Uzmanlarımız eyalet istihdam ofisi temsilcileri ile koordineli çalışarak sizler için en iyi sonuçları almaktadır.
Almanya kanunlar ve standartlar ülkesidir. İstenilen şartlara uygun bir şekilde hazırlık yapıldığında olumlu sonuç alınması kaçınılmazdır. Genel olarak adayların elde ettikleri sonuçlar kişilerin kendilerine özgüdür. Herkes nitelikleri doğrultusunda aynı sonucu alamayabilir.
E-mail adresimiz info@istantbul.com ve  internet sitemiz https://www.istantbul.com/’ dur.
Yukarıda verilen siteden veya e-postadan gelen mesajları ya da e-postaları dikkate almanız gerekmektedir. Danışmanlarımızı ve partnerlerimizi sadece biz kendi adımıza işlem yapabilmeleri için yetkilendiririz. Tüm danışman ve partnerlerimizin bilgileri web sitemizde yer aldığı gibi sizlere de birebir olarak tarafımızdan bilgilendirilmektedir.

Türkiye’de ve Almanya’da mevcut olan iş ortaklarımız ve uzmanlarımız ile sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermekle yükümlü olup, kişilere düşen sorumluluk ise kendi hazırlıklarını tamamlamaktır.

 

Hizmet Sözleşmesi / Şartlar
İş bu sözleşmede https://www.istantbul.com/ web sitesini kullanan tüm kullanıcılar hizmet sözleşmemizi ve şartlarımızı kabul etmiş sayılmaktadır.
Cayma Hakkı
Ürün ve hizmetlerimiz dijital ve/veya elektronik ortamda bir ürün (text, yazı ve bilgi) olması dolayısıyla için cayma hakkı;
Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara uygulanmaz ve geri iadesi mümkün değildir.
Bu konuda hizmet alacak tüm kişilerle mutabık kalınmıştır.
İstantbul Danışmanlık
Tüm adaylarımıza bu süreçte başarılar dileriz.
İstantbul Danışmanlık

Ön Kayıt Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.